Soustřeď se
#děti #výchova #zábava

bg-shape

OddílAppka.
Osvědčený pomocník pro vedoucí dětských organizací.

Věnuj více času dětem v oddíle.
A méně nudné administrativě.
Profesionalizujeme mládežnické oddíly.

OddílAppka se postará.

Appka splňuje GDPR. Data jsou zašifrována. Víceúrovňový přístup k informacím založený na rolích (admin, vedoucí, dítě, rodič), Synchronizováno.

Administrativa

Všechny informace o členech na dosah ruky. Kontakty. Docházka. Bobříci. Dostupné 24/7 pro všechny vedoucí.

Komunikace

Udržuj rodiče i skauty informované. Synchronizuj jim kalendář. A oddílový web. Posílej nouzové SMSky, nebo hromadné e‑maily. Všechno z appky!

Plánování

Vytvoř schůzky a výpravy. Připrav program, hry a aktivity. Hledej inspiraci. Zvládnou to i starší děti - pomocníci.

client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo

Vývoj OddílAppky je podporován Českou radou dětí a mládeže, která má přibližně 100 členských organizací a 200 000 členů.
Za jediný rok provozu používají OddílAppku mládežnické odíly v Česku i na Slovensku. Chceš se k nim přidat? Kontaktuj nás.

Funkce

Měj dokonalý přehled o všech členech oddílu.

Zaznamenávej docházku oddílových členů, exportuj ji a zobraz si statistiky.

Zjisti, kdo ze členů (ne)přijde na výlet. Díky notifikacím rodičům. Vše automatozované.

Uchovávej všechna data členů v kapse. Vždy aktuální a k dispozici všem vůdcům.

Zaregistruj svůj oddíl

Komunikuj s rodiči profesionálněji. A ušetři moře času.

Posílej e-maily a SMSky všem rodičům/dětem, nebo jen těm co jedou na výpravu. K nezaplacení, když vám ujede poslední bus.

Synchronizuj kalendář všem členům i rodičům. Už na žádnou výpravu nezapomenou. A ty to nemusíš nikam přepisovat.

Generuj moderní a rychlý web oddílu. Vždy aktuální podle appky. Včetně informací o plánu akcí a nejbližším výetu.

To zní dobře

Plánuj. Na jednom místě s celou oddílovou radou.

Připrav plán akcí na celý rok dopředu. Uvidíš ho ty, děti i rodiče.

Začínající vedoucí můžou připravit aktivity na schůzku, ty jim to jenom zkontroluješ.

Navrhuj témata oddílových porad. Ať se všichni připraví a jde to svižně.

Začni appku používat

Možná jsi už o našich projektech slyšel/a. Třeba v rozhlase nebo televizi. Nebo to byly noviny?

Co se o OddílAppce povídá?

Jako Česká rada dětí a mládeže v appce vidíme obrovský potenciál, může výrazně zefektivnit dobrovolnický čas vedoucích dětských oddílů a profesionalizovat jednotky. Líbí se nám vize a jako zastřešující organizace jsme se rozhodli s appkou spolupracovat a podporovat její vývoj.

client-image

Ondřej Šejtka

ČRDM, ředitel kanceláře
map bg-shape bg-shape

Technologická revoluce v oddílech? Už to tak vypadá.

68 % skautských středisek v Česku

se regitrovalo do appky za jediný rok! OddílAppka původně sloužila jen pro skauty (SkautAppka), nyní je pro všechny oddíly.

500+ oddílů

appku používá. Většina jsou (zatím) skauti, ale o přístup nás prosili i tomíci, Pathfinder a dokonce naši bratia zo Slovenska..

1200+ vedoucích dětských organizací

osvobozeno. Nyní věnují více času dětem, rodinám a odpočinku. Ne administrativě a opakujujícím se nekreativním úkonům.

12+ měsíců veřejného beta testování

a neustálého vylepšování appky a uživatelské zpětné vazby. Méně chyb. Jednoduchý a bezpečný nástroj.

Nezmeškej důležité zprávy a sleduj celou komunitu.